Artist Thumbnail
Nagy Bogi

Songs

See All
1
thumbnail
Jól leszek újra (feat. DESH)
2
thumbnail
nem hiszek E
3
thumbnail
Always be mine E
4
thumbnail
KICSIT JOBB E
5
thumbnail
Félek

Albums

thumbnail

Hűtlen Délibáb

2026
thumbnail

MMP Live Session 2025

2025
thumbnail

Rendetlenség remekműve

2024

Singles & EPs

See All
thumbnail

nem hiszek

Single2026
thumbnail

Függőség

Single2026
thumbnail

Rossz éjszakák

EP2025
thumbnail

Éden

Single2026
thumbnail

Késő már

Single2026
thumbnail

Lélegzetvétel

Single2024
thumbnail

Always be mine

Single2026
thumbnail

Mindig a tiéd

Single2025
thumbnail

Ilyenek voltunk

Single2026
thumbnail

Mire voltam jó? (feat. Barta Éva)

Single2025

Videos

See All
thumbnail

Nagy Bogi - Gyorsvonat

Nagy Bogi603K views

Live performances

thumbnail

Nagy Bogi - MMP Live Session 2025

Nagy Bogi43K views
thumbnail

Nem hullajtok könnyeket

Nagy Bogi45K views

Playlists by Nagy Bogi

See All
thumbnail

Nagy Bogi I Hűtlen délibáb (LP)

PlaylistNagy Bogi105K views
thumbnail

Nagy Bogi - Mindig a tiéd EP

PlaylistNagy Bogi8.4K views
thumbnail

Nagy Bogi I MMP Live Session 2025

PlaylistNagy Bogi1K views
thumbnail

Nagy Bogi I Összes

PlaylistNagy Bogi64K views
thumbnail

Nagy Bogi I Hivatalos videóklipek

PlaylistNagy Bogi7K views
thumbnail

Nagy Bogi I Akusztik

PlaylistNagy Bogi976 views
thumbnail

Nagy Bogi I Rendetlenség Remekműve (LP)

PlaylistNagy Bogi18K views
thumbnail

Nagy Bogi I Visualizerek

PlaylistNagy Bogi2.8K views
thumbnail

Nagy Bogi - Rossz éjszakák EP

PlaylistNagy Bogi13K views
thumbnail

Nagy Bogi I A38 Akusztik

PlaylistNagy Bogi1.5K views

Fans might also like

thumbnail

Soulwave

206K monthly audience
thumbnail

Berkes Olivér

1.47K subscribers
thumbnail

Sofi

582K monthly audience
thumbnail

Marics Peti

354K monthly audience
thumbnail

Pápai Joci

245K monthly audience
thumbnail

Valmar

1.32M monthly audience
thumbnail

Tóth Andi

361K monthly audience
thumbnail

Mehringer

312K monthly audience
thumbnail

Molnár Ferenc Caramel

172K monthly audience
thumbnail

Henn

355K monthly audience