Artist Thumbnail
Sedef Sebüktekin

Songs

See All
1
2
3
thumbnail
Unutmam Lazım
4
thumbnail
Ara (feat. Dilan Balkay & Umut Doven)
5
thumbnail
Sen İstersin (feat. Canozan)

Albums

thumbnail

Evde

2021

Singles & EPs

See All
thumbnail

Tam İstediğim Gibisin (Canlı @Vaha Studios)

Single2026
thumbnail

Tekrardan

Single2025
thumbnail

Dert Olmasın Diye

Single2023
thumbnail

Ah Yoluna! (Canlı @Vaha Studios)

Single2026
thumbnail

Yok Olmak

Single2024
thumbnail

Uyu

Single2022
thumbnail

Ah Yoluna!

Single2025
thumbnail

Niye Diye Sorma

Single2024
thumbnail

Tam İstediğim Gibisin

Single2025
thumbnail

Kötü Hikaye

Single2023

Videos

See All
thumbnail

Sedef Sebüktekin - Niye Diye Sorma

Sedef Sebüktekin20K views
thumbnail

Sedef Sebüktekin - Çıplak (Audio)

Sedef Sebüktekin283K views

Live performances

thumbnail

Sedef Sebüktekin - Niye Diye Sorma (live) (♥Dilan Balkay'lı♥)

Sedef Sebüktekin9.1K views
thumbnail

Sedef Sebüktekin - Çıplak (Zorlu PSM %100 Studio Canlı Performans)

Sedef Sebüktekin81K views
thumbnail

Tam İstediğim Gibisin [aKUStik KoNsERDEN cANLi] - Sedef Sebüktekin & Dilan Balkay & Naci Oğuz

Sedef Sebüktekin10K views

Featured on

thumbnail

Sing Along Turkish Indie

PlaylistYouTube Music
thumbnail

Turkish Easy EDM Party

PlaylistYouTube Music
thumbnail

ANA SAHNE Turkish Rock

PlaylistYouTube Music

Playlists by Sedef Sebüktekin

Fans might also like

thumbnail

Dilan Balkay

203K monthly audience
thumbnail

Birkan Nasuhoğlu

161K monthly audience
thumbnail

Yedinci Ev

497K monthly audience
thumbnail

Birileri

91.4K monthly audience
thumbnail

Ayça Özefe

763K monthly audience
thumbnail

Kendimden Hallice

542K monthly audience
thumbnail

Eskitilmiş Yaz

207K monthly audience
thumbnail

Sena Sener

1.99M monthly audience
thumbnail

Damla Eker

211 subscribers
thumbnail

Sena Gül

343K monthly audience